Наші досягнення у спорті

Дата: 27.08.2018 11:40

Літні канікули для тих учнів, які займаються спортом, зокрема пляжним волейболом завжди пора відповідальних змагань, напружених але цікавих тренувань, навчально-тренувальних зборів, поїздок по Львівщині та всій Україні. Для юних спортсменок-волейболісток Новокалинівського НВК це вже стало традицією. Вже третє літо поспіль наші команди приймають участь в різноманітних змаганнях, що проводяться в Львівській області та чемпіонатах України. Цього літнього сезону ми виступали на чемпіонаті України у вікових категоріях до 14-ти та до 16-ти років. Змагання проходили в Одесі, смт. Затоці (Одеська обл..), Запоріжжі та м. Новій Каховці. Було здобуто багато перемог, хоч були звичайно і поразки, особливо хотілось би відмітити команду в складі Вероніки Ванівської та Вікторії Стебельської, які своїми результатами вивели місто Новий Калинів в 16 кращих команд України, залишивши позаду такі “волейбольні “міста, як Харків, Одеса, Київ, Миколаїв, Херсон і ін. Для маленького Нового Калинова це теж показове досягнення.

Хороших результатів досягти також допоміг навчально-тренувальний збір проведений в м. Скадовськ, де дівчата тренувались двічі на день. Був проведений обласний турнір в Новому Калинові, де перемогу святкували Попик Оксана та Цмоковіч Анна. Хороші результати на змаганнях та завзяття на тренуваннях виявляли також Столяр Аліна, Тюбай Анастасія, Заріцька Ірина, Пишняк Христина, Сляднєва Наталя, Румянцева Анна, Шемет Юлія, Кисиличин Марія, Лозинська Софія, Фуканчик Анастасія і ін.

.