Андріївські вечорниці

Дата: 16.12.2019 11:40

"Андріївські вечорниці" - українське свято, яке поєднує у собі християнські вірування, давні традиції та забави для молоді, традиційно відбулось у нашій школі. Цьогоріч веселе зимове свято з піснями, іграми, українськими традиціями підготували й провели класний керівник 6-Б класу Галина Ковалишин зі своїми вихованцями та батьками. Особливо всім сподобалася забава із калитою. Калита - символ свята, обрядовий корж, що готується на свято Андрія. Гостей також пригощали смачними варениками та запашними пампушками. Завершилося свято спільною колядою. Учні відтворили один із пластів колоритної української культури. І ще раз показали наскільки самобутньою є наша історія та наші звичаї. А веселощі, гарний настрій та смачні вареники створили незабутні враження та позитивні емоції.