Вітаємо першокласників нової української школи

Дата: 05.09.2018 11:42

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усіх особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. Цей день-Свято знань. А особливий цей день для першокласників.

Цьогоріч шкільні родини Новокалинівської ОТГ радо зустріли 68 першачків нової української школи.

Особливо трепетно зустрічали своїх школяриків вчителі Шимко Галина Василівна, Хома Ірина Михайлівна, Унятицька Тетяна Іванівна, Воробець Оксана Йосипівна. Саме їм мами і тата довірили своїх дітей.

Тож вітаємо всіх, вчителям бажаєм наснаги, щоб прийдешній  навчальний рік приніс все, що задумано, нехай втіляться плани і здійсняться мрії, учням, щоб перший шкільний рік, а за ним і всі наступні, був схожий на одну з глав дивовижної книги, повної чудес і нових відкриттів.