РЕКВІЄМ З НАГОДИ 31-Х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 27.04.2017 11:49

26 квітня У НОВОМУ КАЛИНОВІ БІЛЯ МЕМОРІАЛЬНОГО ЗНАКУ ЖЕРТВАМ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ З НАГОДИ 31-Х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ.

Вшанувати пам’ять загиблих та постраждалих внаслідок аварії зібралися вчителі і учні Новокалинівського НВК, представники відділу освіти та культури Новокалинівської міської ради, керівництво міста та небайдужі мешканці. Присутні висловили слова вдячності тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, заради нас брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня, у Новокалинівському НВК  за ініціативи педагог-організатора Скальського В .Б. відбулася скорботна акція «Запали свічку пам`яті загиблих у аварії на ЧАЕС». Учні вшанували пам'ять жертв хвилиною мовчання.

У Гординянській СЗШ І-ІІ ст під назвою «І гіркота пече полинна»  проведено тематичну лінійку ,приурочену 31 річниці Чорнобильської трагедії під керівництвом педагога-організатора Павлович М.Р.