Відбулись шкільні етапи дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура)

Дата: 24.04.2023 11:51

Військово – патріотичне виховання учнівської молоді знайшло відображення у дитячо-юнацькій патріотичній грі «Сокіл» (Джура). Така форма виховної роботи з учнівською молоддю є надзвичайно ефективною та актуальною, зважаючи на військово – політичні умови, що нині склалися в Україні. Участь у грі сприяє національно - патріотичному та військово - спортивному вихованню учнів на основі козацьких традицій.

У закладах освіти Новокалинівської ТГ протягом квітня 2023 року пройшли  І етапи військово – патріотичної гри «Сокіл» (Джура), де рої змагалися у різноманітних іграх, конкурсах та спортивних змаганнях.

Також у закладах освіти створено рої до яких вступили наймолодші школярики "Козачата". Учасники демонстрували свою спритність, активність під час спортивних змагань, кмітливість та неабиякі знання у вікторинах.

Відеозвіт роїв: Гординянська гімназія, Пинянська гімназія, Корналовицька гімназія, Дублянська гімназія, Новокалинівський ліцей.

Козачата : Містковицька гімназія, Корналовицька гімназія, Гординянська гімназія, Пинянська гімназія, Бабинська гімназія