Тиждень фізики та астрономії

Дата: 27.04.2017 11:56

З 24 по 28 квітня  у Новокалинівському НВК проходить тиждень фізики. Згідно  плану проведення тиждня  учні  прийняли участь у конкурсі стінівок та малюнків. 25квітня   учні 8-А класу   доводили, що можуть  стати вірними помічниками королеви Фізики. Вони змагалися у  конкурсі " Цікава фізика" де показували свої знання з вивчених тем під  керівництвом вчителя фізики Єрменчук Н.М. А  також сьогодні   проходив конкурс рефератів " Видатні фізики"   серед учнів 7 класів.

За 15 років роботи на навколоземній орбіті «Габбл» отримав 700 тисяч зображень 22 тисяч небесних об'єктів — зірок, туманностей, галактик, планет. Потік даних, які він щоденно генерує в процесі спостережень, становить близько 15 Гб. Загальний їхній обсяг, накопичений за весь час роботи телескопа, перевищує 20  терабпйт. Близько 4000 астрономів дістали можливість застосовувати його для спостережень, опубліковано близько 4000 статей у наукових журналах. Сьогодні учні 11 класів  побували у віртуальній подорожі де  змогли побачити деякі  забраження картин Хаббла. Цю віртуальну подорож організувала вчитель фізики Побережна М.Г.

27квітня серед учнів 7 класів відбувся  турнір юних фізиків "Швидше, швидше..". Метою проведення змагання було закріплення знань учнями основних понять і законів з даної теми, сприяння кращому засвоєнню їх в ігровій формі; формування вміння швидко знаходити правильну відповідь на поставлене запитання; розвиток логічного мислення учнів; прищеплювання їм почуття взаємодопомоги та особистої відповідальності.

28 серед учнів 10 класів відбулася  учнівська конференція з фізики   під назвою "Український  віраж на космічній орбіті".  А також були підбиті підсумки участі учнів в проведенні  тижня фізики.