Гості з Луганщини

Дата: 29.04.2017 12:02

28 квітня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради приймав освітян із Луганщини, у межах проекту «Змінимо країну разом». Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ковталюк Алла Василівна перш за все познайомила гостей з головою Новокалинівської міської ради Юзвяком Б.О. В ході розмови з педагогами Богдан Осипович висловив сподівання, що перебуваючи на наших теренах вони здобудуть для себе корисний досвід, який зможуть використати у роботі.

Наступною відбулася зустріч із вчителями Новокалинівського НВК, а також педагоги з Луганщини провели уроки у нашій школі.

Для гостей організовано екскурсію в с. Кульчиці на батьківщину П.Сагайдачного, а також знайомство з архітектурними пам’ятками Самбірщини. День проведений у Новокалинівській ОТГ для гостей був, цікавим, приємним і пізнавальним.