Свято Осені продовжується

Дата: 02.11.2017 12:10

2 та 3 листопада 2017 року у дошкільних групах Новокалинівського НВК відбулося Свято Осені. Усі дітки із задоволенням співали пісні, декламували вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість.

Наші найменші вихованці – дітки молодшої групи «Сонечко» зустріли чарівницю Осінь віршиками, пісеньками та чудовим танцем. За це золота осінь пригостила малят своїми дарами – яблуками. Дітки середньої групи «Ромашка» весело розповідали, яка чудова пора осінь та інсценізували казку «Колобок».

Ніхто не може виразити всю красу природи так, як дітки адже вони здатні бачити її такою чарівною й прекрасною, у дорослих зазвичай не вистачає часу на те щоб в повній мірі насолоджуватися природою. Та завдяки своїм маленьким ангеляткам ми можемо знову пірнути в країну дитинства і відчути настільки світ навколо нас прекрасний. Хочеться подякувати вихователям та музичному керівнику за те, що кожного дня вони старанною працею навчають діток пізнавати світ тільки з найкращої сторони і любити все, що оточує нас.