Конкурс "Сонце - енергія майбутнього"

Дата: 03.05.2017 12:14

3 травня День Сонця. Щоб привернути увагу до можливостей використання поновлюваних джерел енергії європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) (ISES-Europe), починаючи з 1994р., на добровільній основі організовує щорічний День Сонця. В цей день по всій Європі організовуються заходи різного роду, які спрямовані на демонстрацію можливостей сонячної енергії. До цього святкування і долучились учні Новокалинівського НВК. Попередньо взяли участь у конкурсі малюнків "Сонце - енергія майбутнього", під наставництвом вчителя образотворчого мистецтва Вахів М.І., а проводили конкурс малюнків організатори  Департаментом  паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації. Наша учениця 6-А класу  Меліхова Дар'я отримала подяку і приз за найкращий  малюнок. Також усі учасники конкурсу "Сонце - енергія майбутнього" Голяк Тетяна, Зарядова Ніка та Грабовецька Олена учениці Новокалинівського НВК були нагородженні за  свої малюнки призами і подякою за участь.