Участь у XVІІІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»

Дата: 06.11.2017 12:16

2 – 5 листопада 2017 р. у м. Львові, у приміщенні міського Палацу культури ім. Г. Хоткевича відбувся обласний етап XVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». Фестиваль збирає кращі дитячі колективи з різних регіонів України, виконавців, юних співаків, акторів та поетів.

3 листопада 2017 року на фестивалі мистецтв Новокалинівську ОТГ представляли учні Новокалинівського НВК, а саме: Заріцька Ірина, Пишняк Христина, Гудзій Іван у супроводі вчителя музичного мистецтва Бойка А.Р., де представили на огляд журі музичні композиції «Ми за мир», «Йшли селом партизани». Фестиваль став одним з кращих заходів патріотичного спрямування, який охоплює героїчний шлях боротьби українського народу за волю від козацьких часів до сьогодення.

Ми пишаємося досягненнями наших талановитих учнів, які гідно на фестивалі представили Новокалинівську громаду. З нетерпінням чекаємо рішення журі .