Методичне засідання класних керівників

Дата: 06.11.2017 12:17

6 листопада 2017 року класні керівники закладів освіти Новокалинівської ОТГ працювали над «Формуванням у школярів громадянської активності та національної свідомості». Епіграфом для методичного засідання класних керівників були слова «Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиліття – саджай дерево, якщо на віки – виховуй дітей».

Про «Мету, завдання, форми та методи формування національної свідомості та громадської активності учнів» доповідь-презентацію підготували Чижо І.М та Романів Г.Я. «Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави» доповідь-презентацію демонструвала Заяць М.О. Та майстер-клас «Національна свідомість та громадянська активність, як необхідні компоненти громадянської позиції учнів» провела Крошна М.Я. Метою якого виховувати громадянина-патріота, готового самовіддано розбудовувати Україну як суверенну, незалежну, демократичну державу, який забезпечуватиме її соціальну безпеку, сприятиме громадянському миру й злагоді в суспільстві. На завершення Масинець І.М. ознайомила з новинками фахової літератури.

Завдання поставленні у проведеному виховному занятті:

• зосередити увагу на таких патріотичних цінностях, як любов до рідної землі, держави, народу;
  • формувати національну ідентичність;
  • виховувати почуття духовної єдності населення усіх регіонів України.