Співпраця між школами громади

Дата: 05.05.2017 12:17

4 травня з ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради стартував адаптаційний період для учнів Малобілинської СЗШ І ступеня, які у новому навчальному році продовжуватимуть навчання у Гординянській СЗШ І-ІІ ступенів. Учні 2 і 4 класів разом із своїм наставником Кос Н.М. прибули у цей день на навчання у  школу. Їх радо зустріли у школі. З учнями проводились уроки згідно  розкладу. Учитель 2 класу Белей О.Й. провела з учнями екскурсію «Зміни в природі навесні». А учитель 4 класу Фурдин Е.О. провела урок природознавства на тему «Лісостеп України» з використанням ІКТ. На уроці трудового навчання учні  із захопленням виготовляли виріб з пап’є-маше. А найбільш бажаним уроком для Малобілинських учнів  був  урок  фізичної культури. З великим азартом вони брали участь в естафетах.

Учні задоволені повертались додому і з бажанням повернутись ще раз.