Заняття в класі безпеки

Дата: 26.04.2023 12:18

Рятувальники Самбірського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області провели цікавий та пізнавальний урок у Класі безпеки у Новокалинівському ліцеї, під час якого вони розповіли дітям про правила пожежної безпеки та правила поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Рятувальники пояснили дітям, як уникати виникнення пожеж. Також розповіли про важливість правильної поведінки в разі виникнення пожежі, зокрема, як швидко викликати Службу порятунку.

Крім того, рятувальники пояснили дітям, що вибухонебезпечні предмети є дуже небезпечними. Окрему увагу було приділено правилам поведінки під час сигналу "Повітряна тривога".

На завершення зустрічі, рятувальники нагадали дітям важливі номери телефонів екстрених служб порятунку, зокрема 101, за якими варто телефонувати в разі загрози, надзвичайної ситуації чи пожежі. Завдяки таким зустрічам діти зможуть бути більш свідомими та вміліше діяти в надзвичайних ситуаціях.