Участь у відкритті спортивного комплексу для пляжних видів спорту

Дата: 10.05.2017 12:19

На святкування 355-ї річниці Івано-Франківська з дня заснування запрошені були і учні Новокалинівського НВК з їхнім вчителем-тренером Канюком В.С..  У неділю, 7 травня, на базі Академії НФК "Ураган" до цієї дати відбулось урочисте відкриття багатофункціональної арени спорткомплексу для пляжних видів спорту. Запрошення отримали і юні пляжні волейболістки з Нового Калинова, так як програма відкриття включала всеукраїнський турнір з пляжного волейболу. На цьому заході були присутні поважні гості - міський голова Руслан Марцінків, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, керівники НФК "Ураган" та інші гості.

Перед волейбольними баталіями був проведений насправді історичний поєдинок - на новій арені для пляжних видів спорту зіграли  національні збірні з пляжного футболу  України та Молдови. Пізніше розпочали виступи і пляжні волейболістки. За Новий Калинів виступали дві команди: Попик Оксана і Цмоковіч Аня та Піць Роксолана і Губіна Аліна. В результаті змагань Попик Оксана і Цмоковіч Аня зайняли третє місце. Всі учасники були нагороджені подарунками та смаколиками.