A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

«Слід лишив такий геройський, що не стерся він й тепер»

Дата: 14.05.2017 12:29
Кількість переглядів: 22

  Під такою назвою 14 травня 2017 року  у с. Гординя Новокалинівської ОТГ відбулася урочиста академія, присвячена 160-річчю від дня народження А.Чайковського. Провідним мотивом цієї події стала любов письменника до свого рідного краю і яка і сьогодні допомагає своїм землякам серцем доторкнутися до Божої любові і милосердя.

Святкове дійство розпочалося панахидою, яку відслужив о.Олег Губик біля пам’ятного знака Андрієві Чайковському, що знаходиться на території Гординянської школи.

Винятково теплими і хвилюючими були слова очільника Новокалинівської ОТГ Юзвяка Богдана Осиповича, депутатa обласної ради Домчака Олега Івановича та сільського старости Возняк Марії Михайлівни, які розповіли про значний внесок А.Чайковського у літературу, культуру, громадське життя, а також привітали усіх присутніх жінок з Днем матері. Витала атмосфера невимушеності, щирості та сповнена любові.

Кожен учасник цього дійства мав змогу причаститись із духовної криниці спадщини письменника. Велич святкового дійства підсилили звучання поезії, у виконанні учнів школи, виконання пісень як учнівським і педагогічним колективом, так і працівниками відділу культури Новокалинівської міської ради, а також педагогами та вихованцями музичної школи.

Поетична струна А.Чайковського і до сьогодні витає у серцях його земляків. До сташестидесятирічного ювілею свої рядки уклала жителька села Мороз Олена.

Минатимуть віки, творитимуть культуру інші покоління, з’являтимуться інші таланти. А там, де справжній талант, справді немає старості. Талант не вмирає. Він живе вічно у своїх духовних нащадках. І в цьому мали змогу пересвідчитись усі учасники святкового дійства. Бо і сьогодні кличе нас пристрасне слово А.Чайковського, письменника, висококваліфікованого юриста, чудового промовця, знавця законів і глибокого психолога. І його творча діяльність стала тим міцним гранітним п’єдесталом, на якому майбутнє збудує йому безсмертний пам’ятник.


« повернутися

Вхід для адміністратора