Відзначення Дня української писемності та мови

Дата: 09.11.2020 12:30

Єдиний скарб у тебе – рідна мова!

П.Куліш

9 листопада…День української писемності та мови. Це свято нині крокує державою по-особливому, тому кожен громадянин України сьогодні відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова–це той інструмент, який об’єднує націю в єдине ціле.

Цьогоріч відзначення Дня української писемності та мови у Гординянській СЗШ розпочалося з інформаційної години вчителя української мови та літератури Чулик М.С., яка у формі мультимедійної презентації ознайомила учнів з історією свята. Школярі 5-6 класів, декламуючи поезію, доводили, що сила слова безмежна, якщо воно іскристе, виважене, живе. Учні 8-9 класів долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Отож, не тільки 9 листопада, а й щоденно  варто докладати усіх зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, а й розвивалася. Нею потрібно розмовляти, писати, послуговуватися будь-де, бо вона – наша рідна мова!