Зустріч з представниками поліції

Дата: 16.11.2017 12:31

14 листопада 2017 року в Гординянській СЗШ І-ІІ ступенів відбулася зустріч з правоохоронцями Самбірського відділу поліціії: старшим інспектором ювенальної превенції патрульної поліції майором Андрощук Галиною Іванівною та старшим дільничним офіцером капітаном поліції Ванівським Ігорем Богдановичем. Правоохоронці провели такі профілактичні бесіди з учнями:

• «Права дитини»
  • «Відповідальність підлітків за порушення закону»
  • «Дитина і незнайомець»
  • «Безпечний інтернет для користувачів підліткового віку»
  • «Дитина та автомобільний транспорт»
  • «Запобігання насильства над дітьми»
  • «Запобігання негативним наслідкам вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів та тютюнопаління»

Майор поліції Галина Іванівна, звернула увагу на поведінку у громадських місцях та навчальному закладі, недопущенні пропусків уроків без поважних на те причин. Працівники поліції докладно ознайомили учнів з поняттями кримінального правопорушення, адміністративного правопорушення та відповідальності за їх вчинення.