Засідання педагогічної ради у Корналовицькому НВК

Дата: 16.11.2017 12:33

15.11.2017 року у Корналовицькому НВК відбулося засідання педагогічної ради. На порядок денний винесено такі питання:

1. Формування ключових компетентностей школярів через  використання  особистісно – зорієнтованих технологій в умовах запровадження Державних  стандартів початкової загальної освіти та базової загальної середньої освіти.

2. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів 5-9 класів із зарубіжної літератури.

3. Про проведення  профорієнтаційної роботи в школі.

4. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

По першому питанню директор Ковальчук Г. В. розказала про шляхи особистісно орієнтованого та компетентнісного підходу вчителя до педагогічної діяльності, які покладені в основу нових Державних стандартів. Заступник директора з НВР Студент О. Д. показала презентацію на тем: «Нові підходи до формування ключових та предметних компетентностей учнів в умовах впровадження Державних стандартів початкової та базової середньої освіти» та розказала про практичне впровадження науково-методичної проблеми школи. Практичний психолог Турлай І. П. повідомила про результати тесту на визначення професійної спрямованості (ДДО – диференційно-діагностичний опитувальник) учнів 9 класу, про результати опитування учнів 8 класу на тему: «Чи готовий ти зробити свій професійний вибір?», розказала про бесіду з батьками учнів 9 класу щодо правильного вибору професії. Педагогічні працівники були активними в обговоренні всіх питань.