День вишиванки у Новокалинівській ОТГ

Дата: 18.05.2017 12:38

Вишивка – як символ, який зберігає коріння, ідентичність. Це наша історія: давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. У вишивці зашифровано наш генетичний код. Щоб підтримати сутність української вишивки, пропагувати й зберігати славні українські традиції серед молоді та помилувати око розмаїттям вишивок 18 травня 2017 року  на базі Новокалинівського НВК відбувся захід до Дня вишиванки .

Дрес-кодом дня була вишиванка – і все подвір’я навчального закладу замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

У заході взяли участь учні Новокалинівського НВК, Корналовицького НВК та Гординянської СЗШ І-ІІ ст.

Гості, що прийшли на свято насолоджувались концертною програмою: танцювальними композиціями, прекрасними піснями та віршами про вишиванку.

Проведення такого заходу є невід'ємною частиною патріотичного виховання. І як результат, окрім вираження своєї національної та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.