Дата: 20.11.2017 12:41

У Гординянській СЗШ І-ІІ ступенів з 11 по 17 листопада 2017 року пройшов Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня було проведено ряд змістовних цікавих заходів, організацію якого забезпечила заступник директора з навчально-виховної роботи Тимців Т.Г.

Розпочався тиждень тематичною лінійкою на тему «Правила дорожні знай-випадків нещасних уникай». Належний рівень знань показали учні 4-6 класів під час гри «Ми-зразкові пішоходи». За участю учнів 7-9 класів було проведено практичне заняття «Ремінь безпеки-це виклик сьогодення»,де учні продемонстрували захисні положення тіла при зіткненні транспортних засобів. Протягом тижня учні1-4 класів переглядали повчальні мультфільми про правила дорожнього руху: «Уроки безпеки на дорозі з тітонькою Совою і її помічниками», «П’ятихвилинка з Робіком». Учні 5-9 класів переглянули відеоролики: «Безпека на дорозі-безпека життя», «Чому світловідбивачі-це так важливо?» Цікавою виявилась вікторина «Мій друг-дорожній рух»,до якої були залучені учні 4-6 класів. Учням 5-9 класів був запропонований конкурс на кращу стінгазету про безпеку дорожнього руху. Вчителем початкових класів Белей О.О. з учнями 3 класу проведено ГКК «Дитина, автомобіль, дорога».

Усі заходи було виконано згідно плану, які сприяли збереженню життя учнів. Активних учасників було нагороджено грамотами.