День Гідності та Свободи у Новокалинівському НВК

Дата: 23.11.2017 12:47

21 листопада 2017 року в Новокалинівському НВК з метою вшанування патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору проведено лінійку присвячену Дню Гідності та Свободи, яку підготували учні школи під керівництвом заступника директора з виховної роботи Проць І. М.

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва під керівництвом вчителя Вахів М. І. організували виставку-конкурс з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Діти продемонструвала небайдуже ставлення до нинішніх подій в державі, мрії про майбутнє, а також продемонструвала рівень сформованості таких моральних якостей: почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі, прагнення до зміцнення країни, сформованості активної громадської позиці.

???????