Участь у конференції «Україна на шляху децентралізації освіти»

Дата: 23.11.2017 12:49

23 листопада 2017 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради А. Ковталюк, разом з делегацією з Львівщини на чолі з Л. Мандзій, директором департаменту освіти і науки Львівської ОДА, взяла участь у конференції «Україна на шляху децентралізації освіти» в м. Києві. Захід було організовано в межах Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні». У заході взяли участь міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, віце-прем'єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Мартін Хагстрьом, керівник шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Ерік Факсгард.

У рамках заходу відбулися засідання «Децентралізація освіти: перші підсумки» та «Новий закон «Про освіту»: можливості та виклики» і паралельні обговорення в групах «Нова українська школа: перші кроки», «Формула розподілу освітньої субвенції», «Інноваційні практики органів місцевого самоврядування», «Нова Державна служба якості освіти та методична підтримка в децентралізованій системі освіти» та «Від оптимізації мережі до місцевих освітніх стратегій».