Конкурс «Кенгуру»

Дата: 22.03.2019 12:53

Кожного року  у школах проходить  конкурс-гра «Кенгуру». Це завдяки  вчителям математики, організаторам,  котрі заохочують дітей до  пізнання  цариці наук. І у школах Новокалинівської  ОТГ  21.03.2019 р. теж відбулось проведення  Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру 2019».  Учасниками  стали  учні  шкіл громади. Цього року  охочих  перевірити свої знання  з математики  було 94 учні.

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики. Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики. Дякуємо вчителям математики та початкових класів  шкіл Новокалинівської ОТГ за роботу та організацію проведення конкурсу.