Ескурсія Закарпаттям

Дата: 30.05.2017 12:54

28 травня 2017року  учні, батьки Корналовицького НВК під керівництвом вчителів Галини Огар, Іванни Масинець, Марії Ваврин  та Тамари Буньо відвідали замки Закарпаття.

Закарпаття - чудовий край, де змішались різні культури, народи і традиції. Він вражає своєю багатою історією, неймовірною природою, високими горами і гостинністю.

Прямуючи зі сторони Турківського району учасники екскурсії прибули до Закарпатського краєзнавчого музею ім. Тиводара Легоцького (замок XV ст. ), який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода. Відвідали квіткову родзинку Ужгорода - ботанічний сад. У цьому казковому місці милувалися різними видами рослин. Учні гуляли Ботанічною набережною біля дитячої залізниці.

Далі дорога пролягла до Мукачівського історичного музею " Паланок" ( пам'ятник архітектури XVст.) розташований на пагорбі. Різноманітною та цікавою є колекція музею.

Від Мукачева помандрували до Чинадіївського замку "Сент-Міклош". Це замок кохання. Тут княгиня Ілона Зріні зустрілась із графом Імре Текелі. Учні були учасниками фестивалю середньовічної культури "Срібний Татош - 2017" де відбувалися двобої на мечах, кінний турнір, показові танці та майстер – клас.

Також відвідали мисливський замок Шенборна, який є окрасою Закарпаття. Насолоджувались романтичним місцем під назвою Скеля Кохання, з якого відкривається захопливий краєвид гірських просторів. Біля палацу розташований розкішний парк. У його глибині тече Джерело Краси. Поїздка до Закарпаття вразила своїм різноманітним багатством природи.

У серцях дітей залишився слід від отриманих вражень, якими вони охоче поділилися зі своїми рідними та друзями.

Вчителі, батьки, учні щиро вдячні депутату Львівської обласної ради Домчаку О. І. та міському голові Юзвяку Богдану Осиповичу за здійснення екскурсійної поїздки.