Нагородження обдарованих дітей

Дата: 21.09.2022 13:47

21 вересня  2022 року відзначаємо міжнародний День миру. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролась за своє існування і в 2022  Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб ми та наші діти ніколи не знали війни.

Сьогодні у заклади освіти, на святкові лінійки приурочені Дню миру, завітали Богдан Юзвяк, міський голова Новокалинівської ТГ та Алла Ковталюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту. У дружньому колі нагородити дипломами, грамотами, грошовими преміями учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти - переможців Міжнародних, Всеукраїнських творчих конкурсах.

Вітаємо здібних, талановитих, наполегливих учнів і бажаємо подальших  успіхів на творчій ниві.

День миру припадає і на церковне свято Різдва Пресвятої Богородиці. Щиро бажаємо, нехай Божа Мати оберігає всім наших дітей, наші Збройні Сили України і допоможе здолати напасть, яка прийшла на нашу землю.

Всім Миру !