Хай війни стихають від сміху дитини

Дата: 01.06.2023 13:55

Діти — наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє.
Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Проте сьогодні перед Україною постали нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з повномасштабним російським вторгненням, адже підлий жорстокий ворог посягнув на право наших дітей – мати щасливе дитинство…

То ж дуже хочеться, щоб у кожної дитини було свято, щоб щасливий дитячий сміх наповнював повітря світлом, добром і радістю попри всі негаразди сьогодення, бо у кожній дитячій посмішці стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце.
«Хай війни стихають від сміху дитини», саме під таким гаслом в усі закладах освіти Новокалинівської ТГ сьогодні  відбуватись розважально-виховні, спортивні  та пізнавальні заходи, приурочені Дню захисту дітей.
Розмаїття тематик запланованих дійств передбачали  різні формати їх проведення.
Діти громади брали активну участь у заходах.
Тож нехай війни стихають від сміху дитини, а щасливі миті дитинства стануть приємними спогадами в подальшому житті.