Зустріч Різдва в Гординянській СЗШ І-ІІст.

Різдво – це улюблене свято всіх дітей. І саме вони ще заздалегідь із радістю і захопленням вивчають колядки, щоб згодом прославляти народження Христа.

З особливим трепетом до різдвяного дійства готувалися й учні Гординянської  СЗШ І – ІІ ст. 27 грудня педагогом – організатором Ніною Кос  та класними керівниками було проведено загальношкільне свято «Коляда іде, радість веде». Вже стало доброю традицією проводити у нашій школі конкурс колядок між класами. Було цікаво і весело, що навіть не помітили, як швидко минув час. Господар і господиня свята щедро пригощали колядників різдвяними смаколиками. Діти були щасливі і задоволені, адже як приємно дарувати радість іншим!

Нехай же це почуття невимовної любові, яке нам дарує Різдво Христове, залишається в серцях дорослих і дітей, щоб проростали зерна добра в душах  і давали надію на життя вічне!