З КОЛЯДОЮ

Дата: 13.01.2022 13:02

В переддень Старого Нового року учні та викладачі Новокалинівської мистецької школи вітали  із різдяними святами працівників відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівскої міської ради. У стінах установи гучно звучали колядки «З колядою», «Небо ясні зорі вкрили», «Будьте здорові» та дитячим дзвінким голосом лунали  віншування.

Учасники дійство, під супровід найрізноманітніших музичних інструментів –  скрипки, акордеону, гітари  – які так  гармонійно поєдналися у музичному вітанні, подарували велике естетичне задоволення та незабутні емоції. Начальник відділу Алла Ковталюк подякувала учням та викладачам за вітання, побажала у Старому Новому році загадати найзаповітніше бажання і докласти максимум зусиль, щоб воно збулося, сили та натхнення для реалізації найцікавіших і сміливих ідей, здоров'я і життєвої енергії, любові та приємних моментів.
Всі отримали заряд позитивної енергії на цілий день.