Ми - роду козацького діти!

Дата: 13.10.2021 14:05

До Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Захисника і Захисниць України в Пинянському ЗЗСО І – ІІст. педагогом – організатором Іриною Яворською проведено виховний захід «Ми - роду козацького діти». Дане свято дає змогу не тільки підтримати дух патріотизму, а й розширити знання учнів про козаків, виховувати любов до рідного краю , бажання бути гідними синами України. Продовженням свята стали «Козацькі забави», де учні брали участь у різноманітних конкурсах і спортивних змаганнях козацького спрямування. Хлопці і дівчата 7 класу показали свою спритність, силу та знання історії, традицій українського козацтва. Наші команди показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду.До Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Захисника і Захисниць України в Пинянському ЗЗСО І – ІІст. педагогом – організатором Іриною Яворською проведено виховний захід «Ми - роду козацького діти». Дане свято дає змогу не тільки підтримати дух патріотизму, а й розширити знання учнів про козаків, виховувати любов до рідного краю , бажання бути гідними синами України. Продовженням свята стали «Козацькі забави», де учні брали участь у різноманітних конкурсах і спортивних змаганнях козацького спрямування. Хлопці і дівчата 7 класу показали свою спритність, силу та знання історії, традицій українського козацтва. Наші команди показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду.