Виховна година до Міжнародного дня толерантості

Дата: 16.11.2020 14:07

16 листопада 2020 року вчитель початкових класів Емілія Фурдин  з учнями 4 класу та класним керівником 7 класу Марією Ваврин  провели виховні години, присвячені  Міжнародному дню толерантності: «Толерантність починається з мене» і «Толерантність - умова співіснування у суспільстві».

Вчителі провели бесіди з дітьми про те, що таке справжня «толерантність» та чому вона вкрай необхідна, про наслідки нетолерантних дій. Переглянувши відеоролик, учні аналізували поведінку головних героїв. У підсумку діти визначили, хто така «толерантна людина»,якими рисами володіє. Склали квітку толерантності, пазли, брали участь в інсценізації «По щирості».

На завершення усі зробили висновок ,що для того, щоб бути толерантною людиною, потрібно самореалізовуватись,самовдосконалюватись,виховувати в собі ті якості,що будуть наповнювати наше буття тільки позитивними емоціями і кожною щасливою хвилинкою нашого життя.