Карусель інновацій

Дата: 01.11.2018 14:10

1 листопада  учителі початкової ланки Новокалинвської громади плідно працювали за таким планом:

1. Вивчаємо Державний стандарт початкової освіти. Інтеграція навичок «Щоденні 5»: читання для себе, читання для когось, слухання, робота зі словами, письмо для себе. (Проць В. І.

2. Карусель інновацій. Використання інтерактивних технологій для досягнення очікуваних результатів навчальної діяльності на уроках української мови та літературного читання:

технологія «кластера» на уроках літературного читання (Наконечна Н. М.);

У світі казки чарівної  -«Українська народна казка «Рукавичка»

квестова технологія у навчанні мови і літератури (Коник Н. І.);

Урок –квест з літературного читання “Казка двері відчиняє”

метод проектів на уроках літературного читання (Белей О. О.).

Проект «Життя та діяльність  гетьмана Б.Хмельницького»

3. Презентація фрагментів уроків інтегрованого навчального дня з використанням інноваційних методів та прийомів роботи. (Хома І. М.)

Учасники засідання  потрапили  у карусель  інновацій, побували у  казковій країні, пройшли  стежинами квесту, створили міні-проект, відвідали урок у НУШ.

Учителі підготували багато  цікавого роздаткового матеріалу, нові форми та прийоми  роботи підчас проведення майстер-класів. Засідання відбулось на високому методично підготованому рівні.