A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

"Мертві не простять, живі не забудуть...."

Дата: 27.11.2017 14:11
Кількість переглядів: 24

Хай світло від свічки у небо летить
Хоча б одну душу зігріє в цю мить
Щоб душа ця загублена спокій знайшла
І у вічність до Бога вона відійшла.

Найчорніший час між чорними часами в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі.

Як сталося, що без стихії, без засухи, без війни – в самому центрі цивілізованої Європи, в Україні, яка незадовго перед цим була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей?! Що це було?!  Ці питання впродовж  десятиліть тривожили світову громадськість. Нині ми знаємо, як це сталося…

Хай простять нам наше безпам'ятство всі жертви голодомору, що лежать у сирій землі. Хай у кожному місті й селі, в кожній оселі, в кожній родині старий і малий схилить голову перед пам'яттю невинно-убієнних голодом-геноцидом, поставить свічку перед образом Божим. Хай ця хвилина увійде в наші серця тихою молитвою. Очистить наші душі від зла.

На вшанування памяті жертв голодоморів у Україні сьогодні 24 листопада в Новокалинівському НВК відбувся загальношкільний захід "Мертві не простять, живі не забудуть....". Захід підготували учні 6-Б та 11-их класів під керівництвом Романів Галини Ярославівни. На заході були присутні запрошені гості, батьки учнів, вчителі та учні школи.


« повернутися

Вхід для адміністратора