«Ціна йому-життя»

Дата: 28.11.2017 14:13

"Україна пам’ятає…" 27 листопада 2017 року учні Новокалинівського НВК, вчителі та батьки вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні у рамках поминальної загальношкільної лінійки «Ціна йому-життя». Захід відбувся з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, глибокого усвідомлення причин і наслідків геноциду українського народу. Вчителі та учні знов згадали про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу. Серця учнів та вчителів не залишились байдужими після участі в лінійці і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933 роки.

Учні школи долучилися до акції «Незабудки пам’яті», діти прикріпляти символічну квітку – незабудку до темного панно. А у шкільний бібліотеці оформлена тематична виставка "Минуле заради майбутнього". "Злочини проти людяності не мають терміну давності. Ніколи не забудемо страшний злочин організаторів Голодомору".