Методичне засідання вихователів ДНЗ

Дата: 30.11.2017 14:17

30 листопада 2017року у дитячому садочку с. Калинів відбулось методичне засідання вихователів ДНЗ Новокалинівської ОТГ. Проблема над якою працює методичне об’єднання «Розвиток і самореалізація особистостім через активну художню діяльність, і творче самовираження у сфері мистецтва та системне застосування новітніх технологій».

З презентацією-доповіддю «Роль особистості вихователя в активізації творчого розвитку дітей на заняттях художньо-естетичного циклу» виступила вихователь групи «Веселка» Новокалинівського НВК Бобас О.В. Заняття «Новітні педагогічні технології на заняттях художньої літератури «Чарівна Цариця Осінь»» провела вихователь Процик М.М. Метою заняття було навчити дітей слухати і розуміти зміст художніх творів; вчити відповідати на запитання за змістом прослуханих творів; виховувати цікавість до слухання творів; любов до природи. Та майстер-клас з малювання в нетрадиційній техніці «Гілка горобини восени» провела голова методичного об’єднання Кузенко О.Е.