Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Дата: 25.02.2021 14:20

Леся Українка (Лариса Петрівна Косач) - геніальна дочка українського народу, краса і гордість нації, духовний вождь української інтелігенції. З нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки у Пинянському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбувся відкритий виховний захід "Ні! Я жива! Я буду вічно жити!" Вчитель української мови та літератури Яремко О.С. провела разом з учнівським колективом 7 класу літературний хокей "Кращий знавець біографії Лесі Українки". Учні прослухали цікаві факти з життя і творчості поетеси, переглянули відеопрезентацію, активно давали відповіді на поставлені запитання, декламували поезії. Найкращих знавців біографії Лесі Українки було нагороджено грамотами.

Хоча постать Лесі Українки, мабуть, уже є досить відомою, проте вона залишається загадково-таємничою та багатогранною особистістю, якою й досі захоплюються тисячі людей.