Інформаційна година «Творча спадщина Бориса Олійника»

Дата: 22.10.2020 14:22

23 жовтня 2020р. в Україні вшановують  великого українця, який був суперечливим,як і його час, – Бориса Ілліча Олійника. Колись він сформулював своє життєве і мистецьке кредо: «Писати, як живеш, а жити, як пишеш». Активною громадянською позицією Борис Олійник довів, що поет відповідає за все, що було до нього, що відбувається за його життя і що буде після нього. Поезія – його перша пристрасть, журналістика – друга, а політикою почав займатися, як сказав сам поет, «від нещастя». З нагоди 85-ти річчя з дня народження українського поета Бориса Олійника у Гординянській СЗШ педагогом – організатором Белей Г.С. було проведено інформаційну годину «Творча спадщина Бориса Олійника». Учні доторкнулися до неповторного поетичного та пісенного світу  митця,  на прикладі біографічних відомостей про поета усвідомили, що поезія – це вияв громадянської позиції. Тонкий лірик, глибокий філософ,пристрасний трибун, палкий полеміст – таким постав Борис Олійник  перед очима учнів. І таким він був у житті.А ще – по-народному мудрий та іронічно-дотепний. Багато поезій Бориса Олійника покладено на музику.Хіба є сьогодні  хоч один українець, який "Пісню про матір" міг би без сльози дослухати до кінця або не зачаровувався ніжністю поезії-пісні «Сива ластівка»?!Торчість Б.Олійника—це те, що буде завжди неоціненним для всіх нас.