Учнівська конференція «Безпека в побуті і навколишньому середовищі»

Дата: 12.02.2018 14:23

9 лютого 2018 року у Гординянській СЗШ І-ІІ ступенів відбулася шкільна учнівська конференція «Безпека в побуті і навколишньому середовищі». Метою конференції було підвищення обізнаності молодого покоління щодо безпеки свого життя і захисту людей у надзвичайних ситуаціях. У заході взяли участь 14 учнів 5-9 класів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Тимців Тетяна Григорівна підвела підсумки конференції, що проведена робота з питань безпеки життєдіяльності в комплексі сприяє формуванню в учнів уміння бачити небезпеку, свідомо підходити до питання особистої безпеки, правильно діяти в певних ситуаціях, допомагає набути стереотипу поведінки у природі та суспільстві. Тетяна Григорівна провела організаційну роботу щодо попередження поширення грипу та ГРВІ серед учнів, оформила санітарний бюлетень «Грип має лікувати лікар». І запевнила учнів, що немає нічого дорожчого за життя і здоров’я людини.