Всеукраїнський день дошкілля в Новокалинівській ОТГ

Дата: 29.09.2018 14:27

28 вересня 2018року у дошкільних групах закладів освіти Новокалинівської ОТГ відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля. Вихователі та музичні керівники організували святкові концерти, конкурси, флешмоби на які запросили міського голову Б.Юзвяка та начальника відділу освіти, молоді та спорту А.Ковталюк.

На святкових заходах вихователі та діти дарували одне одному радість, створили веселе свято, насичене фарбами, музикою та сміхом. Підсумковим і радісним акордом урочистостей було привітання від міського голови Б.Юзвяка, який привітав колективи дошкільних груп з професійним святом та побажав міцного здоров’я, мудрості, наснаги, терпіння, успіхів у вихованні підростаючого покоління. Нагородив подяками міської ради кращих вихователів Юзьвяк О.І. та Бобас О.В. за плідну творчу працю та з нагоди святкування Всеукраїнського дня дошкілля, а малюки отримали від очільника громади тортики, якими ласували з чаєм.

den doshkillya novokalynivska otg