Природоохоронна акція “ПТАХ РОКУ”

Дата: 30.11.2021 14:28

Кожного року, традиційно, учні закладу долучаються до природоохоронної акції “ПТАХ РОКУ”. Підготували захід і провели вчителька біології Галина Вайда та заступник директора з виховної роботи Марія Совінська Дублянського ЗЗСО І-ІІІступенів.

Мета акції – звернути увагу на чудовий світ орнітології, світ птахів, такий особливий і неповторний, світ, який потрібно знати і берегти.

Символом 2021 року стала СИНИЦЯ ЧУБАТА. Учні вивчили біологічні особливості даного птаха, дослідили вплив господарської діяльності людини на чисельність цього виду, дізнались багато цікавої інформації, створили агітаційні листівки для проведення природоохоронно-просвітницької роботи, намалювали малюнки,під час інтелектуальної гри з’ясували, хто краще знає і розуміє птахів.