Математика - це цікаво і творчо!
Дата: 09.11.2021 14:29
Кількість переглядів: 22
09 листопада 2021 у Корналовицькому НВК в рамках тижня математики з учнями 7 класу Галиною Ковальчук проведено математичну гру "Сильна ланка" . Учасники працювали під девізом : " Думай швидко, обчислюй усно, відповідай точно!". Переможцем стала Анастасія Отока, отримавши титул "Сильна ланка".
Також відбулась виставка учнівських математичних газет, в яких діти представили цікаві дописи, ребуси, кросворди, загадки.
Здобувачі освіти мали нагоду переглянути математичну літературу різних поколінь. Особливу цікавість у дітей викликав збірник задач з геометрії 1955 року видавництва, в якому можна співставити завдання "тих часів" та сьогодення.