Протидія булінгу в дитячому середовищі

Дата: 22.12.2020 14:29

Одним із основних завдань Гординянської СЗШ І-ІІ ст. є створення освітнього простору, головними засадами якого є безпека, захист дітей від насильства, забезпечення прав, свобод та інтересів здобувачів освіти. Вчителі початкових класів Ніна  Кос, Оксана Чепіль  та Емілія Фурдин  провели ряд заходів спрямованих  на запобігання та протидію булінгу,а саме:

-години спілкування «Вирішення конфліктів конструктивним шляхом», «Протидія булінгу в дитячому середовищі»;

- імітаційні ігри «Якщо тебе ображають», «Біла ворона», «Сороканіжка», «Гірські вершини», «Переправа»;

-перегляд мультфільмів та відеороликів «Жив собі чорний кіт», «Гидке каченя», «Балакуче курча» ,«Що таке булінг», «Як боротися з булінгом:поради для дітей»

-обговорення життєвих ситуацій.