День музики та казки

Дата: 21.06.2017 14:35

21 червня 2017 року – в англомовному таборі був присвячений музиці та казці. Традиційна ранкова зарядка додала бадьорості на весь день. Тому усі наввипередки брали участь у лексично-музичних іграх та різноманітних конкурсах. У загоні «Morning stars» була проведена гра «Хто швидше» діти повинні були якомога краще зрозуміти питання та відповісти на нього. Загін «Eurokids» інсценізували уривки відомих казок «Snowwhite», «Three little pigs», «Ugly duckling».

Виховані табору "Smile" під керівництвом вчителів Ковалишин Г.Я., Федірко М.Я., Яцімірської О.М. та волонтерки Дженніфер відвідали старовинне місто Львів, де побували в центрі біля Оперного театру. Продовженням екскурсії було відвідування Державного природознавчого музею НАН України – це один з найстаріших і найбагатших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований польським графом українського походження Володимиром Дідушицьким, меценатом-природознавцем. Завершальним етапом поїздки було похід на За?мкову гору (Княжа гора, гора «Високий Замок») — це один з пагорбів у місті Львові, найвища точка міста — 413 м над рівнем моря. На вершині розташований оглядовий майданчик, до якого веде спіральна пішохідна доріжка. Вихованці отримали задоволення від даної поїздки.