Писанкова галявина у Новокалинівській громаді

Дата: 22.04.2021 14:36

02 травня 2021 року християни відзначають Великдень – найголовніше церковне свято, день Воскресіння Христового.  У кожного з нас свято Великдень асоціюється з хресним ходом зі свічками, червоними ризами церковнослужителів, радісним співом і взаємними привітаннями: «Христос воскрес!» — «Воістину воскрес!». Також незмінними  атрибутами важаються улюблені з дитинства рум'яні паски з родзинками та розписні яйця — писанки.

Цього року у Новокалинівській  громаді особливо колоритно та яскраво   підійшли до святкування світлого Воскресіння Христового. 21 квітня 2021 року біля Новокалинівської міської ради відкрилася Писанкова галявина.

До проведення акції «Писанкова галявина» долучилися заклади освіти Новокалинівської територіальної громади.

Кожен автор вклав частинку своєї душі в писанку – і ожили мальовничі квіти,  багряні китиці червоної  калини, жовтогарячі голови соняхів. Кожен символ на писанці є оберегом, що приносить щастя, удачу і здоров’я.

Розписані писанки милують око та вражають політом фантазії.

Тож вітаємо усіх з прийдешнім найсвітлішим святом - Великоднем! Та маємо надію, що роботи учасників, принесуть усім задоволення та відчуття свята!