Тиждень учнівського самоврядування

Дата: 24.09.2021 14:39

Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає учням змогу відчути себе справжніми господарями школи і разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.

З метою піднесення рейтингу та значимості учнівського самоврядування з 20 вересня  2021 року в Гординянській СЗШ  І-ІІ ст. педагогом-організатором Ганною Белей було організовано Тиждень учнівського самоврядування, протягом якого учні брали участь у різноманітних заходах: в благодійній акції «Монетки дітям», акції до Дня миру «Хай буде мир на всій землі», виготовленні емблем до Олімпійського тижня, огляді-конкурсі класних куточків.

Проведення Тижня самоврядування принесло багато позитивних вражень її учасникам. Організовуючи різні заходи, виконуючи різні ролі, учні відчули наскільки важливим для кожного є толерантне ставлення, взаєморозуміння, взаємоповага, співпраця, взаємодія між учнівською громадою та педагогічним колективом.