A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Всесвітній день поезії

Дата: 22.03.2021 14:42
Кількість переглядів: 16

Що  таке  поезія?
Це  –  свято:
Грає в тобі музикою слів
Молодечо, радісно, крилато
Викресає  іскру з почуттів. 

     У житті все починається з чогось: річечка зі струмочка, дерево із коріння. Так і в поезії. Все починається зі слова ? «безсмертного дотику до душі».

Т. Шевченко і Леся Українка, І. Франко і В.Симоненко,  Л. Костенко і В. Стус… – ці імена входять в наше життя з дитинства і залишаться з нами до кінця. Кожний знаходить в них щось своє, близьке і зрозуміле. Кожен вірш — це сповідь поета,  незабутній епізод з його життя. Переконатись в цьому мали змогу учні Гординянської СЗШ  22 березня 2021р. на виховному заході «Моя душа до тебе лине», присвяченому Всесвітньому дню поезії. На уроці звучали не просто улюблені вірші відомих поетів  , а твори про поезію як "безсмертний дотик до душі". Впродовж заходу учні познайомились з історією свята, мали можливість виразно прочитати самостійно обрані вірші і висловити думку про те , чим є поезія в житті кожного з них.

    Поезія… Чи потрібна вона  нам у житті ? Чи потрібно їй приділяти стільки часу? Чи, можливо, їй давно уже слід заблукати у минулому? На ці запитання учасники заходу дали відповідь під час захисту своїх проєктів  у формі стіннівок.« повернутися

Вхід для адміністратора