Звіт директора Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Новокалинівської ОТГ перед батьками та громадськістю

Дата: 27.06.2017 14:45

23 червня 2017 року директор школи Совінський І.М. прозвітував про роботу педагогічного колективу, результативність навчальної, виховної роботи, особистий внесок щодо створення умов для організації навчально-виховного процесу та окреслив завдання на 2017-2018 навчальний рік. Відповідно до Положення про порядок звітування керівників навчальних закладів у голосуванні щодо оцінки роботи директора школи взяли участь 5 педагогічних працівників, 5 голів батьківських комітетів, 5 представників від громадськості.

Робота Совінського І.М. за звітний період одноголосно була визнана задовільною. Захід пройшов у робочій, дружній, діловій та позитивній атмосфері.