Звіт директора Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Новокалинівської ОТГ перед батьками та громадськістю

23 червня 2017 року директор школи Совінський І.М. прозвітував про роботу педагогічного колективу, результативність навчальної, виховної роботи, особистий внесок щодо створення умов для організації навчально-виховного процесу та окреслив завдання на 2017-2018 навчальний рік. Відповідно до Положення про порядок звітування керівників навчальних закладів у голосуванні щодо оцінки роботи директора школи взяли участь 5 педагогічних працівників, 5 голів батьківських комітетів, 5 представників від громадськості.

Робота Совінського І.М. за звітний період одноголосно була визнана задовільною. Захід пройшов у робочій, дружній, діловій та позитивній атмосфері.