Презентаційний меседж, приурочений Дню української писемності та мови, «Рідна мова чиста, як роса..»

Дата: 09.11.2021 14:46

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…»,– писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

9 листопада 2021 року у Гординянській СЗШ вчителем української мови та літератури Іриною Янківською проведено презентаційний меседж, приурочений Дню української писемності та мови, «Рідна мова чиста, як роса..», під час якого  учні презентували відеоматеріали та розповіли про історію  виникнення нашої мови, її тернистий шлях , вшанували пам'ять тих, хто її створював і розвивав з найдавніших часів: братів-просвітителів Кирила та Мефодія, Нестора Літописця. Читці декламували вірші, акцентуючи увагу своїм виступом на важливості  української мови в сучасному житті, звучала пісня про слово та мову. Школярі ще раз переконалися, що рідна мова – це «мова єднання», вона–наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Заснування Дня української писемності та  мови – це лише проголошення благородної мети, а справжня настанова нам, українцям, шанувати рідне слово, любити рідну мову і вивчати її  протягом усього життя!