Екскурсія в музей зброї «Арсенал»

Дата: 04.12.2018 14:50

2 грудня 2018 року учні Корналовицького НВК мали можливість відчути себе «зброєносцями», адже  відбулася екскурсія у Львівському музеї зброї «Арсенал». Школярів люб’язно зустріли, провели цікаву екскурсію, розповіли багато маловідомих фактів з історії зброї різних частин світу. Учні дізналися багато про особливість проведення дуелей та рицарських турнірів. Експозиція музею «Арсенал» вражає своєю різноманітністю й унікальністю. Діти побачили оригінальну холодну та вогнепальну зброю, гармати та ядра до них, обладунки та одяг воїнів епохи Середньовіччя.

Після екскурсії у всіх залишилися гарні, позитивні враження. Учнівський та педагогічний колективи вдячні міському голові Богдану Юзвяку та начальнику відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Аллі Ковталюк за сприяння в організації екскурсії.