Досягнення рою "Петра Сагайдачного" у грі "Сокіл"("Джура")

Дата: 29.06.2017 14:50

З 19 по 24 червня 2017року рій «Петра Сагайдачного», який представляв Новокалинівську ОТГ, брав участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Джури  демонстрували впоряд, показували вміння володіти зброєю, долали смугу перешкод, відповідали на питання зі знання історії України, козацтва та Збройних сил. Змагання були цікавими і водночас складними. Всього в обласних змаганнях взяли участь 35 команд. Рій «Петра Сагайдачного» посів у фіналі 24 місце. А ще,  наша команда посіла ІІ місце у конкурсі «Бівак.Таборування». Нагороджені грамотою за підтримку традицій, життя і побуту українського козацтва під час проведення конкурсу « Кращий кашовар», а також подякою за активну участь.

Вітаємо команду (рій) «Петра Сагайдачного», які вперше брали участь у цих змаганнях і досягли значного результату. Адже ця гра збагатила наших учасників важливим досвідом, відкрила нові здібності, об’єднала та навчила роботі в команді.