Оголошення про конкурс на зайняття посади директора Новокалинівського НВК

Дата: 29.06.2017 14:52

Відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади директора Новокалинівського навчально-виховного комплексу «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

Директором навчального закладу може бути особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, володіє державною мовою, комп’ютерною грамотністю.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи, відповідно доПоложення:

· заяву у довільній формі;

· мотиваційний лист;

· перспективний план розвитку навчального закладу;

· копію паспорта;

· копію довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера (ІПН);

· копію документа про освіту;

· копію сторінок трудової книжки;

· копію військового квитка, приписного свідоцтва або довідки, яка видається замість військового квитка (за наявності);

· автобіографію;

· дві фотокартки розміром 4×6;

· згоду на збір та обробку персональних даних;

· довідку про стан здоров я.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу освіти, молоді та спорту у встановлений Законом строк.

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Копії зазначених документів повинні бути завірені відповідно до вимог чинного законодавства. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку прийому документів з 30 червня 2017 року по 29 липня 2017 року за адресою: 81464, м. Новий Калинів, площа Авіації, 1а, Відділ освіти, молоді та спорту.

Ел.адреса: osvita_novkalyniv@ukr.net

Для довідок: (03236) 2-29-87, nkosvita.at.ua